| ASIN | B0CCYWQ2B7 |
| Audio Output Mode | Surround |
| Audio Output Type | Speakers |
| Best Sellers Rank | 88,356 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 89 in AV Receivers & Amplifiers |
| Box Contents | AV Receiver |
| Brand Name | ONKYO |
| Colour | Black/White |
| Compatible Devices | Television |
| Connector Type | HDMI |
| Control Method | App |
| Controller Type | Remote |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (193) |
| External Testing Certification | sim |
| Format | WMA |
| Global Trade Identification Number | 00889951003915 |
| Item Dimensions D x W x H | 32.9D x 43.5W x 16H centimetres |