| ASIN | B071X9DGHY |
| Additional Features | Temperature Display |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #34,488 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #42 in Home Programmable Thermostats |