Lokar TC-1000HT48 48" Hi-Tech Throttle Cable Kit
| ASIN | B0006HOOEU |
| Best Sellers Rank | #1,187,019 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #408 in Automotive Replacement Accelerator Cables |