title: "Replacement for SUNPARK SP120-155D 22BK E177888 Light Bulb by Technical Precision"
brand: "technical precision"
price: "R$567"
---
# 10,000 hours lifespan 120V stable voltage 55W power efficiency Replacement for SUNPARK SP120-155D 22BK E177888 Light Bulb by Technical Precision